تعمیرات هواکش های صنعتی

تعمیر انواع هواکش های صنعتی شامل انواع سانتریقوژ مستقیم و پولی تسمه.انواع اکسیال. انواع سانتریفوژ پشت بامی مستقیم و پولی تسمه انواع اکسیال کانالی. جت فن.توبلارفن.فشار قوی و.......شامل صدا گیری با اگزوز صنعتی، تعویض یاتاقان و تسمه ها تغییر دور دستگاه با پولی تعمیر سیکلون و غبارگیر آبشار رنگ ، مهارت در تابلو برق صنعتی هواکش و تغییر دادن دور موتور از صفر تا صد دور نهایی

توضیحات خدمت

تعمیر هواکش های صنعتی

سانتریفوژ مستقیم و فولی تسمه

اکسیال

اکسیال کانالی

جت فن

توبلار فن

فشار قوی

سانتریفوژ پشت یامی مستقیم و فولی تسمه

عقد قرارداد سرویس و تعمیرات و نگهداری فن و هواکش صنعتی

نگهداری و سرویس مطلوب ضامن سلامتی و افزایش عمر مفید دستگاه خواهد شد. توجه به این موضوع که انجام بموقع سرویس های ادواری محصول کمک شایانی درحفظ و سلامت دستگاه درزمان بهره برداری آن خواهد نمود و موجب می گردد تا بسیاری از نگرانی های مشتریان درخصوص بهره برداری از دستگاه ارائه شده توسط شرکت ایرانیان فن تجهیز مرتفع گردد.
این مهم شرکت ایرانیان فن تجهیز را بر آن داشت تا علاوه بر ارائه محصول با کیفیت بالا آمادگی خود را نسبت به مشتریانی که نیازمند به اجرای برنامه منظم سرویس و نگهداری توسط اپراتور مجرب هستند اعلام نماید. لذا مجموعه شرکت ایرانیان فن تجهیز آمادگــــــی خود را جهت عقد قرارداد سرویس و نگهداری ادواری محصولات خود و سایر شرکت ها را اعلام می دارد.

شایان ذکر است ارائه توجه به زمان ها و مراحل و عملیات سرویس و نگهداری دستگاه و ثبت فرم های مورد نیاز از وظایف واحد سرویس و نگهداری شرکت ایرانیان فن تجهیز می باشد.

شرکت ایرانیان فن
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : برشکاری ، خمکاری، نورد ، گردبری، جوشکاری برق، جوشکاری co2، جوشکاری آلومینیوم، جوشکاری استیل، ارزانترین تولید کننده فن، ارزانترین بالانس پروانه ، بالانس پروانه هواکش، بالانس پره فن
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-56541180، 021-56543424، 021-22368137
بروز رسانی 3 روز پیش