عقد قرارداد سرویس و تعمیرات و نگهداری فن و هواکش صنعتی

شرکت ایرانیان فن تجهیز را بر آن داشت تا علاوه بر ارائه محصول با کیفیت بالا آمادگی خود را نسبت به مشتریانی که نیازمند به اجرای برنامه منظم سرویس و نگهداری توسط اپراتور مجرب هستند اعلام نماید. لذا مجموعه شرکت ایرانیان فن تجهیز آمادگــــــی خود را جهت عقد قرارداد سرویس و نگهداری ادواری محصولات خود و سایر شرکت ها را اعلام می دارد.

توضیحات خدمت

عقد قرارداد سرویس و تعمیرات و نگهداری فن و هواکش صنعتی

نگهداری و سرویس مطلوب ضامن سلامتی و افزایش عمر مفید دستگاه خواهد شد. توجه به این موضوع که انجام بموقع سرویس های ادواری محصول کمک شایانی درحفظ و سلامت دستگاه درزمان بهره برداری آن خواهد نمود و موجب می گردد تا بسیاری از نگرانی های مشتریان درخصوص بهره برداری از دستگاه ارائه شده توسط شرکت ایرانیان فن تجهیز مرتفع گردد.
این مهم شرکت ایرانیان فن تجهیز را بر آن داشت تا علاوه بر ارائه محصول با کیفیت بالا آمادگی خود را نسبت به مشتریانی که نیازمند به اجرای برنامه منظم سرویس و نگهداری توسط اپراتور مجرب هستند اعلام نماید. لذا مجموعه شرکت ایرانیان فن تجهیز آمادگــــــی خود را جهت عقد قرارداد سرویس و نگهداری ادواری محصولات خود و سایر شرکت ها را اعلام می دارد.

شایان ذکر است ارائه توجه به زمان ها و مراحل و عملیات سرویس و نگهداری دستگاه و ثبت فرم های مورد نیاز از وظایف واحد سرویس و نگهداری شرکت ایرانیان فن تجهیز می باشد.

شرکت ایرانیان فن
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : برشکاری ، خمکاری، نورد ، گردبری، جوشکاری برق، جوشکاری co2، جوشکاری آلومینیوم، جوشکاری استیل، ارزانترین تولید کننده فن، ارزانترین بالانس پروانه ، بالانس پروانه هواکش، بالانس پره فن
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-56541180، 021-56543424، 021-22368137
بروز رسانی 3 روز پیش